نمای شیشه فریم لس

نمای شیشه فریم لس

ویژگی های سیستم frameless 1. در این سیستم سطح نما توسط پروفیل های فولادی شبکه بندی میگردد و سپس فریم نما در درون این شبکه ها واقع میشود.

 2.  ضخامت شیشه 20 میلی متر

 3. قابلیت نصب به صورت بیرون بازشو و داخل بازشو

 4. با توجه به هسته ی فولادی نمای شیشه با ظرافت بیشتر و مقاومت بیشتری ایجاد میشود.

 5. عدم محدودیت در رنگ فریم شامل پادرکوتینگ ،آندایزینگ و طرح چوب

 6. دارای واشر های مخفی جهت آب بندی مناسب

 7. ایجاد سطح بصری یکنواخت شیشه

 8. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM


مزایای سیستم­ های شیشه­ ای  فریم لس (frameless از جمله مزایای سیستم ­های شیشه­ ای فریم لس (frameless) در ایجاد تغییر و تحول قابل ­ملاحظه در ظاهر خانه است، به گونه ­ای که صرفا با تعویض در و پنجره­ های کنونی خانه خود و استفاده از این سیستم­ ها می­توانید، این تغییر را به وجود بیاورید.


سیستم های شیشه­ ای بدون فریم در میان سیستم های کنونی در بازار با بیشترین استقبال مواجه شده­ اند، چراکه با نصب این درها و پنجرهای جدید، به نظر می­رسد که فضای بیشتری در خانه پدید آمده است. باز بودن و افزایش قابلیت نورگیری طبیعی خانه از بیرون، از جمله مزایای این سیستم در و پنجره ­های شیشه ­ای است.


در بخش­ های ذیل سایر پارامترها مربوط به این نوع سیستم­ ها نیز گفته خواهد می­شود.


از جمله سایر مزایای این نوع سیستم ­ها آن است که افرادی که تمایل دارند چشم انداز پیوسته ­ای از محیط بیرون از خانه خود را داشته باشند، این گزینه برای آنها کاملا ایده­آل است، زیرا در و پنجره­ هایی که دارای قاب­ هستند، نگاه به بیرون را تنها از طریق خود شیشه میسر می­کنند، اما این سیستم ­ها در تمامی محیط خود راه ارتباطی با بیرون را دارند. به این ترتیب با استفاده از این نوع سیستم ­های بدون فریم، علاوه بر بیشینه­ شدن چشم­اندازهای رو به بیرون، ظاهر خانه شما ساده، شکیل و مدرن به نظر خواهد رسید.


شیشه ­های بدون فریم به درستی ترجمانی از عبارت «هر چه ساده­تر، زیباتر» را ارائه می­کند.


درب­ های کشویی شیشه ­ای بدون فریم اغلب تنها با یکبار لمس کردن دکمه، به راحتی کار می­کند. نوع باز شدن درها نیز به خواست شما خواهد بود، به طوری که هم می­تواند در از مرکز و یا از سمت کناره ها باز شود. در این نوع سیستم این عملیات به راحتی انجام­ پذیر است. اگر شما هم در پی آن هستید که کف ­سازی منزل خود را از درون تا بیرون به شکلی در بیاورید که با حالت ممتد به نظر برسد، به کارگیری مسیرهایی با خطوط نامشخص در محیط ضروری است.


با به کار بردن این نوع سیستم­ ها که با حداقل بروز ظاهری (تنها 10 میلی­متر) است، می­تواند به گونه­ ای کف سازی درون خانه شما را با مسیر بیرونی هماهنگ کند که انتقال از درون به بیرون کاملا نامحسوس به نظر برسد. درهای شیشه ­ای بدون فریم در تطبیق یافتن با نیازهای شما کاملا انعطاف ­پذیر عمل می­کنند.


شما این امکان را نیز در اختیار دارید که با استفاده از قفل ­های الکترونیکی، احساس امنیت خود در خانه را افزایش دهید. اگر شما قصد دارید حشرات را از داخل خانه خود بیرون کنید، صفحاتی در داخل درب­ها قابل نصب شدن است که این امکان را فراهم می­کند. بسته به اینکه درها و پنجره هایی که انتخاب می­کنید، یک یا دو جداره باشند، این امکان نیز وجود دارد که از سیستم های کشویی منحنی استفاده نمایید. به این ترتیب نمای فوق­العاده زیبایی پدید می ­آید.


 یک در  یا پنجره کشویی با معماری ایده­ال از این قابلیت برخوردار است که در شرایط آب و هوایی بسیار سخت مقاومت نماید. همچنین اگر شما در نزدیکی اقیانوس سکونت دارید، این سیستم دارای ویژگی مهم دیگری نیز هست، و از شیشه­ های مقاوم به آب و هوا برخوردار است.


شکنندگی درهای شیشه­ ای بدون فریم  با عملکرد هوشمند، به آن میزان نیست که وقتی نام آن برده می­شود، در ذهن افراد شکنندگی زیادی متبادر می­شود.قفسه بندی داروخانه

قفسه بندی داروخانه

دکوراسیون داروخانه یک هنر است.در دنیا مدرن امروز دکوراسیون داخلی داروخانه به نوعی حساس است هم به دلیل کارایی و هم به دلیل زیبایی .درطراحی دکوراسیون داخلی داروخانه چند نکته را باید در نظر گرفت ، اول اینکه قفسه بندی داروخانه باید بسته به نوع موارد داخل آن با فاصله های معین ساخته شوند که از حد اکثر فضا استفاده شود .در چیدمان داروخانه میتوان از کل فضا جهت ویترین و قفسه ها استفاده کرد حتی میتوان تعدادی از قفسه ها را پشت به شیشه مشرف به فضای بیرون طراحی کرد و با استفاده از امکانات طبیعی فضا دیوارهای مشرف به شیشه های نمای داروخانه را با قفسه و ویترین نپوشاند.


 


طراحی داخلی دکوراسیون داروخانه


در طراحی دکور داروخانه استفاده از رنگ بندی مناسب و توجه به کنتراست رنگ ها اهمیت زیادی دارد.در دکوراسیون داروخانه معمولا از ویترین استفاده کم بیش دارند.اما فضای داخلی داروخانه به نوعی می توان از قفسه ها و استند ها استفاده کرد.با توجه به این که لوازم بهداشتی و دارویی در جعبه های توناژ رنگی می باشند باید از رنگ دکور و متریال مناسب دردکوراسیون  داروخانه استفاده کرد.هماهنگی رنگ در متریال یکی از نکاتی است که حتما باید به آن توجه کرد.زیرا اگر این هماهنگی در آن رعایت نشود. باعث به وجود آمدن یکنواختی و کسلی می شود.همچنین می توان از استفاده کردن رنگ روشن مانند سفید برای بزرگ تر نشان دادن فضا استفاده کرد.معمولا در دکوراسیون داروخانه از رنگ سفید به خاطر تعادل و خنثی بودن استفاده می شود.


در طراحی دکوراسیون داروخانهمیتوان بعضی از ویترین ها یا قفسه ها را به چیدمان و فروش لوازم آرایشی یا بهداشتی اختصاص داد اما طراحی فضای مجزا با طراحی جزیره برای این محصولات میتواند در افزایش فروش و جلب مشتری موثر باشد و همچنین نور پردازی مناسب میتواند جزیره را به یک فروشگاه جذادرون فضای داروخانه تبدیل کنددکوراسیون داروخانه


طراحی دکور داروخانه


در دنیا امروز دکور مغازه ویترین یا مکان اداری تجاری مسکونی حرف اول را در آرامش آن محیط و هم جنبه کلاسیک دارد.نور پردازی در یان فضا به خاطر وجود مشتری و  زمان انتظار برای رسیدن به نسخه و نتیجه و داروهای تجویز شده بسیار مهم است  طراحی دکور داروخانه هم به نوعی باید یک طرح ایده آل و خاص باشد که برای داشتن یک طرح مناسب تمامی قوانین و هماهنگی ها و کاربرد های متریال رنگ و...را مدریت صحیح انجام داد.نمونه های اجرا شده به همراه عکس مانند بیمارستان گاندی ، شبانه روزی دکتر مقیسی ، دکتر فرهت در لویزان ، دکتر شبستری در محمد شهر کرج و یا دکتر قهرمانی در پاسداران و... اشاره کرد.داروخانه با توجه به ابن که شرایط  مکانی کاملا بهداشتی است نسبت به دکوراسیون های دیگرباید نکات بیشتری را رعایت کرد.زیرا از هر متریالی نمی توان استفاده کرد.گروه پایاتک با بیش از سال ها سابقه درخشان و در دست داشتن بیشترین پروژها در تهران و کرج فعالیت نموده و برای داشتن یک دکوراسیون داخلی داروخانه موارد زیادی مهم است مثل طراحی داخلی و طراحی پلان و جانمایی شربت ها و سرنگ ها و سرم های قسمت آرایشی و بهداشتی و داروهای OTC و... که با توجه به اسنتند های وسط و یا open shelf بودن متفاوت است . معمولا برای دیزاین فضا از MDF(ام دی اف)استفاده می شود که رنگ اول معمولا سفید که ممکن است از هایگلاس و یا ملامینه استفاده کرد .همچنین برای دیدن نمونه کار ها به گالری تصاویرمراجعه کنید.


پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن اداری


 


پارتیشن اداری یکی از انواع جداکننده‌های کاذب و موقتی در فضاهای اداری است، که از آن برای نظم بخشیدن، زیباسازی، بهینه‌سازی و ایجاد فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی جهت فراهم کردن محیطی آرام و دوری از سر و صدا و دیگر عوامل برهم زننده تمرکز کارکنان و بهبود بازدهی آنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. پارتیشن اداری به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد، ضمن آنکه این محصولات قابل نصب و اجرا به صورت مستقل (بدون آسیب رساندن به کف اصلی فضا) و جابجایی آن و در صورت لزوم اصلاح متراژ می‌باشد.


انواع پارتیشن اداری
 • پارتیشن تک جداره
 • پارتیشن دوجداره
 انواع پارتیشن اداری به صورت پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره با متریال مختلفی چون پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن ام دی اف تولید می شوند. به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن قیمت پارتیشن اداری متفاوت و متنوع است ولی نصب پارتیشن به خصوص انواع پارتیشن اداری شیشه ای می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد


اگر به دنبال پارتیشن بندی و پارتیشن اداری ارزان هستید و در صدد یافتن ارزانترین پارتیشن برای محل کار یا منزل خود هستید باید به سمت خرید پارتیشن اداری دست دوم برای شرکت خود بروید. پارتیشن دست دوم به دلیل اینکه با متراژ مشخصی برای مکان مشخصی تهیه شده شاید انتخاب صحیحی نباشد به همین دلیل در اجرای پارتیشنی که برای فضای مورد نظر شما ساخته نشده با مشکل مواجه خواهید شد.


کاربرد پارتیشن اداری


کاربرد اصلی پارتیشن های اداری جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر است. در این صورت می توان براحتی و در کمترین زمان ممکن ساختمان را باب میل خود تقسیم بندی نمود داشتن اتاق مجزا برای هر یک از کارکنان می تواند به بالا بردن راندمان کاری شرکت کمک کند. با ایجاد اتاقهای مجزا، کارکنان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا کرده و برای مرتب کردن آن، دسته بندی اسناد و مدارک و ... تلاش بیشتری می کنند. از سوی دیگر با تفکیک اتاقها از یکدیگر، کارکنان با آرامش بیشتری مسئولیت های خود را بر عهده می گیرند و اتمام کار نیز مطابق با اهداف شرکت خواهد بود. با استفاده از پارتیشن های اداری می توان  ساختمان اداری را به صورت شناور و دلخواه خود تقسیم بندی کرد.


پارتیشن اداری و پارتیشن ام دی اف منزل و پارتیشن دست دوم همه به یک منظور ولی با کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. فروش پارتیشن دست دوم به صورت گسترده در بازار انجام میشود ولی قیمت انواع پارتیشن برای منزل و پارتیشن اداری دست دوم هم شاید به نسبت کارایی  که دارند با هم متفاوت بوده و مناسب نباشد. شما برای تهیه پارتیشن های نو با توجه به نیاز خود و اطلاع از قیمت پارتیشن منزل و قیمت پارتیشن چوبی باید با متخصصان این حرفه در ارتباط باشید.


مزایای پارتیشن های اداری


در گذشته برای تقسیم بندی ساختمان ها از دیوارها استفاده می شد. اگرچه این دیوارها استحکام بالایی دارند، اما برای ساخت آنها به زمان و هزینه زیادی نیاز است و همینطور که اشاره شد، برای ساختمانهای استیجاری امکان ایجاد دیوار ممکن نیست. ضمن اینکه دیوارها فضای بیشتری را اشغال می کنند و در نتیجه موجب کوچکتر شدن فضای ساختمان می شوند. به همین دلیل است که پارتیشن های اداری با مزایایی از جمله سرعت ساخت  و صرفه جویی در زمان، در بسیاری از اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.


کاربردی ترین پارتیشن ها


پارتیشن ها در انواع مختلفی مانند پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن با شیشه سکوریت، پارتیشن MDF، پارتیشن بلوک شیشه ای، پارتیشن متحرک، پارتیشن شیشه و استیل، پارتیشن ریلی و... تولید و به بازار عرضه شده اند اما پر کاربردترین آنها شامل موارد زیر است:
 • پارتیشن متحرک
 • پارتیشن شیشه ای
 • پارتیشن دوجداره ام دی اف
با توجه به توضیحاتی که در رابطه با پارتیشن اداری و تنواع پارتیشن داده شد می توانید بهترین کیفیت پارتیشن های دوجداره و تک جداره را از شرکت تولید مبلمان اداری امید بخواهید و برای اطلاع از قیمت پارتیشن اداری با شرکت فضا گویا تماس بگیرید و یا به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید.


پارتیشن شیشه ایی

پارتیشن شیشه ایی

شیشه پارتیشن
-پارتیشن شیشه‌ای با ویژگی تک جداره
-عملکرد صوتی (آکوستیک) تا 47 db
-جذابیت و شیک بودن
-انواع طرح های سندبلاست
-طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها
-ضخامت 10 میلیمتر
-ارتفاع استاندارد و یا با ارتفاع کامل
-نصب سریع
قیمت پارتیشن شیشه ای
شیشه ی پارتیشن
شیشه ی پارتیشن، شیشه سکوریت 10 میل می باشد. شیشه ی پارتیشن نظم خاصی را به واحد اداری، یا منزل و یا هر جای دیگری که مورد استفاده قرار گیرد می دهد. شیشه ی پارتیشن می تواند هر رنگی که شیشه سکوریت دارد باشد. شیشه پارتیشن باید علاوه بر مقاومت و دارای زیبایی و تنوع نیز باشد که رامادر این امکان را بوجود آورده که شیشه پارتیشن تمامی ویژگی های یک پارتیشن عالی را دارا باشد. مقاومت، زیبایی، تنوع طرح و رنگ، عایق نسبی در برابر ورود صدا و دما، عایق در برابر عبور گرد و غبار و... از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد شیشه پارتیشن تولیدی رامادر می باشد که از مواد اولیه و درجه یک می باشد که در نهایت کیفیت شیشه پارتیشن را به بالاترین حد خود می رساند.
یراق پارتیشن شیشه ای
برای نصب و اتصال پارتیشن شیشه ای لازم است که از اتصالات و یراق آلات پارتیشن شیهای استفاده شود تا این سازه شیشه ای بتواند پایدار بماد، یراق آلات پارتیشن شیشه ای همان یراق شیشه می باشد که بسته به نوع پارتیشن هرکدام از این یراق آلات مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید برای افزایش اطلاعات خود در این رابطه به صفحه یراق آلات شیشه مراجعه نماید.
شرکت رامادر در پروژه های خود از انواع یراق آلات با کیفیت داخلی و خارجی استفاده می کند که به دلیل مرغوبیت بالای این یراق آلات، پارتیشن شیشه ای از کیفیت زیادی برخوردار است و می توان سالهای سال از آن استفاده نمود. یراق آلات استفاده شده توسط رامادر علاوه بر کیفیت ظاهر زیبایی نیز دارند که همین امر در ایجاد پارتیشن زیبا و محیط چشم نواز بسیار تاثیر گذار است.
اجرای پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای امروزه به عنوان یکی از عومل در طراحی دکوراسیون داخلی در محیط های اداری و مسکونی و.. محسوب می شود. اجرای پارتیشن شیشه ای در محیط های مختلفی موجب می شود تا تنوع فضایی و افزایش دید بصری را ایجاد نماید و موجب بالا رفتن استفاده از محیط و تقسیم بندی آن به فضاهای مختلف گردد که این امر موجب بالا رفتن کارآیی در کارکنان در محیط اداری کاری با ایجاد حریم شخصی گردد.
با اجرای پارتیشن شیشه ای درمحیط های بزرگ میتوان آن محیط را به فضاهای کوچکتر و کارآ تر تقسیم نمود و در محیط ها کوچک نیز می توان با تقسیم بندی فضایی استفاده از آن فضاها حتی فضاهای پرت و دور افتاده استفاده مفیدی داشت. اجرای پارتیشن شیشه ای علاوه بر زیبایی موجب می شود تا نور به طور یک دست در همه محیط بتابد.
پارتیشن شیشه ای در محیط اداری
پارتیشن به دلیل سبک خاصی که در طراحی و دکوراسیون ایجاد می‌کند، به‌طور مشترک در منازل، ادارات و فروشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول به‌صورت ثابت یا متحرک ارائه می‌گردد و می‌تواند دکور فضای دفتر و یا منزل شمارا بزرگ‌تر و کارآمدتر نشان دهد؛ برعکس دیوارهای گچی قدیمی، پارتیشن شیشه‌ ای متحرک می‌تواند برای تغییر فضا مورداستفاده قرار گیرد. پارتیشن شیشه ای محیط را هم برای کارمندان و هم بازدیدکنندگان بسیار جذاب‌تر می‌کند و یک دکوراسیون حرفه‌ای برای فضای شمابه وجود می‌آورد. مزایای داشتن پارتیشن شیشه ای در دفتر و اماکن تجاری بسیار است صرفه اقتصادی بالای نصب این محصول با توجه به‌سرعت بالای نصب آن و فضاسازی بهینه محیط توسط پارتیشن شیشه ای بخشی از مزایای نصب این محصول در ادارات می‌باشد.
پارتیشن شیشه ای
تأثیر پارتیشن شیشه ای در ادارات
هنگامی‌که این محصول در شرکت نصب می‌شود، ممکن است عملکرد افراد تا حدودی تحت تأثیر قرار بگیرد. ولی مطمئناً محیطی آرام و منظم را در شرکت پدید می‌آورد و نمی‌توان آن را با آزمایشگاه که یک محیط بسته و کسل آور است، یکی دانست. با استفاده از این محصول نحوهٔ عملکرد افراد در شرکت کاملاً واضح و مشخص است و در کنار آن می‌توان فضا را به چند بخش مجزا تقسیم نمود و برای کارکنان حریم خصوصی تعیین کرد. اگر برای آن و هر پارت، درب شیشه‌ای نصب گردد، دیگر می‌توان گفت که حریم خصوصی خوبی فراهم می‌آید.
پارتیشن شیشه ای فریم لس - پارتیشن فریم لس
از مهمترین اجزاء پارتیشن فریم لس شیشه می باشد. پارتیشن شیشه ای فریم لس از شیشه و یراق آلات مخصوص ساخته شده است. پارتیشن شیشه ای فریم لس زیبایی بیشتری نسبت به پارتیشن شیشه ای فریم دار دارد. علاوه بر زیبایی پارتیشن شیشه ای فریم لس، قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس کمتر از پارتیشن شیشه ای فریم دار می باشد. پارتیشن فریم لس از زیبایی بیشتری نسبت به پارتیشن فریم دار دارد که دلیل زیبایی پارتیشن فریم لس یک دست بودن شیشه ها و نبودن مانع و جدا کننده در بین شیشه های آن می باشد.
پارتیشن شیشه ای رنگی
پارتیشن شیشه ای برای جداسازی فضایی در محیط کاری و اداری کاربرد بسیاری دارد تا علاوه بر جدا سازی و فضا سازی محیط برای کارکنان و کارمندان موجب افزایش زیبایی محیط و در نتیجه افزایش نشاط و روحیه کاری افراد می گردد. پارتیشن شیشه ای رنگی که در تولید و ساخت این نوع پارتیشن ها از شیشه های رنگی در طرح های مختلف و رنگ های متفاوت متناسب با درخواست و انتخاب افراد می توان استفاده کرد.
پارتیشن شیشه ای رنگی را می توان به صورت شیشه های رنگ دار هماهنگ با رنگ محیط اطراف اداره و شرکت انتخاب و نصب نمود. می توان رنگ شیشه پارتیشن ها را در ترکیب بندی های متنوع انتخاب کرد تا محیط کاری دارای تنوع و جذابیت فراوان گردد و هم راستا با آن موجب افزایش روحیه کاری و بازده کار کارکنان را به دنبال داشته باشد.
قیمت پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای متحرک
از پارتیشن شیشه ای متحرک می توان برای ساخت فضاهای موقتی که دارای پویایی و جذابیت فضایی می باشد استفاده نمود. پارتیشن شیشه ای متحرک را می توان به راحتی و بوسیله تنظیماتی که روی ان انجام می شود به مکان های دیگر حرکت داد. پارتیشن شیشه ای متحرک تشکیل شده از پنل های شیشه ای می باشد که توسط بست هایی به کف پنل چفت می شودند آخرین پنل می تواند آزادانه روی پاشنه در بچرخد.
پارتیشن شیشه ای متحرک علاوه بر امکان حرکت و جابه جایی که دارد در جدا سازی فضایی بسیار کاربرد دارد می توان از شیشه های طرح دار سند بلاست شده و یا شیشه های رنگی دکوراتیو برای افزایش زیبایی پارتیشن ها نیز استفاده نمود.
پارتیشن شیشه ای کرکره دار
پارتیشن شیشه ای کرکره دار یکی از انواع پارتیشن شیه ای می باشد که جنس آن از شیشه های چند جداره می باشد که در بین جداره وسطی شیشه پرده کرکره ای آلومنیومی نصب میگردد. باز و بسته شدن، سایه روشن کردن پره های پرده کرکره ای پارتیشن می توان از راه دور با ریموت کنترل کرد.
پارتیشن شیشه ای کرکره دار برای مکان های اداری با فریم سه جداره قابل اجرا می باشد. پرده های نصب شده در بین شیشه را می توان تا ابعاد 3*2.5 نصب و اجرا نمود. برای ایجاد دکوراسیون خاص و جذاب می توان از چاپ طرح مختلف روی آن استفاده نمود هم چنین پرده ها از جنس آلومینیوم در رنگ های مختلف موجود می باشند.
پارتیشن شیش های کرکره دار دارای ویژگی های بسیاری از جمله:
زیبایی و تنوع رنگ بسیار زیاد و ایجاد هارمونی با محیط
عایق مناسب در برابر اتلاف انرژی و صدا
مقاومت بالا و طول عمر بسیار زیاد
نگهداری و شستشوی آسان
پارتیشن شیشه ای دوجداره - پارتیشن دو جداره شیشه ای
استفاده از پارتیشن شیشه ای دوجداره در محل های با سر و صدای بالا پیشنهاد می شود. پارتیشن دوجداره شیشه ای علاوه بر عایق بودن صدا از شفافست بالایی برخوردار است و از انتقال دما و حرارت نیز جلوگیری می کند. در پارتیشن شیشه ای دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت 10 میل که عایق بسیار قوی صدا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پارتیشن دو جداره شیشه ای با کارشناسان رامادر تماس حاصل فرمایید.
قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره
پارتیشن شیشه ای دو جداره به دلیل خاصیت آگوستیک و عایق بودن طرفداران بسیاری برای اجرای پاتیشن در ادارات دارد. قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره بر اساس شیشه مورد استفاده و ضخامت آن و همچنین ابعاد و اندازه شیشه های دو جداره در نصب، تعیین می شود. در قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره یراق آلات و قطعات مورد استفاده نیز تاثیر گذار می باشد. می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره با بخش فروش در تماس باشید.
قیمت پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای تک جداره
پارتیشن شیشه ای تک جداره از شیشه سکوریت با ضخامت ده تا هشت میل ساخته می شود. در انواع مختلفی موجود می باشد که می توان در مدل های فریم دار و یا فریم لس یا طرح چوب اجرا نمود. پارتیشن شیشه ای تک جداره را می توان با شیشه سکوریت طرح دار سند بلاست شده یا طرح چاپ شده اجرا کرد. که به طور کلی موجب زیبا تر شدن محیط می گرددو به دلیل تقسیم بندی و فضا سازی مورد استفاده در فضا های اداری می گردد. می توان در صورت تمایل به استفاده کردن از شیه های ساده در یک طرف شیشه پرده کرکره ای نصب نمود. پارتیشن شیشه ای تک جداری تمامی ویژگی ها و نقطه قوت های پارتیشن را دارا می باشد و در فضا هایی کوچک به دلیل پهنای کمتر شیشه ها نسبت به پارتیشن دو جداره مورد استفاده قرارمی گیرد.
پارتیشن استیل
پارتیشن شیشه ای که فریم آن از نوع استیل می باشد پارتیشن استیل می گویند. استیل استفاده شده در پارتیشن از نوع بسیار مقاوم دربرابر رطوبت و هوا می باشد به همین دلیل برای تمامی شرایط جوی کاری و منازل مناسب است. پارتیشن استیل علاوه بر مقاومت و استحکامی که به پارتیشن می بخشد به دلیل شفافیتی که دارد زیبایی و جلوه خاصی نیز به پارتیشن می دهد.
رامادر با درا بودن بهترین نوع پارتیشن استیل و سایر محصولات و اتصالات مربوط به پارتیشن روزانه چندین پروژه را با کیفیتی بسیار بالا نصب و اجرا می نماید. می توانید برا مشاهده نمونه های نصب شده پارتیشن استیل به بخش گالری محصولات مراجعه و یا با تماس با بخش فروش سوالات خود را مطرح نمایید تا همکاران ما با پاسخ به سوالت شما تمامی نمونه کارها را برای شما ارسال نمایند.
پارتیشن آلومینیوم و استیل
برای نصب پارتیشن شیشه ای از انواع فریم و پروفیل های آلومینیوم و استیل استفاده می شود. پارتیشن الومنیوم و استیل از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند ودر برابر رطوبت و هوا مقاومت بسیاری دارند و ضد زنگ می باشند. استفاده از پارتیشن آلومینیوم و استیل مناسب برای فضاهای اداری و شرکت ها می باشد و زیبایی محیط کار شما را بیشتر می نمایند.
برای تهیه پارتیشن آلومینیوم و استیل و اجرای آن در محل کار خود با رامادر در تماس باشید تا از قیمت ها و روند اجرای پروژه مطلع گردید و کارشناسان فروش ما راهنمایی لازم را برای انتخاب پارتیشن مناسب راهنمایی نمایند.
پارتیشن آلومینیوم و شیشه
در سایر تیتر های این مقاله که در رابطه با معرفی محصول با کیفیت پارتیشن شیشه ای می باشد در رابطه با انواع پارتیشن توضیح مختصری عنوان کرده ایم. در این بخش نیز می خواهیم به معرفی پارتیشن آلومینیوم و شیشه اشاره ای داشته باشیم.
پارتیشن نوعی سازه می باشد که رد ساخت واجرای آن می توان از متریال و مواد مختلفی استفاده نمود یکی از مهم ترین متریال پارتیشن شیشه می باشد که در تمامی انواع پارتیشن شیشه ای شیشه سکوریت 10 الی 8 میل استفاده ی شود که دارای مقاومت بسیار بالایی است. پارتیشن آلومنیوم و شیشه به پارتیشنی گفته می شود که در ساخت سازه آن متریال اصلی شیشه و نوع فریم آلومینیومی استفاده می گردد.
آلومینیوم استفاده شده در از جنس بسیار مرغوب می باشد که موجب استحاکام بیشتر سازه و زیبایی منحصر به فرد آن می گردد و نگهداری و تمیز کردن آن در طول مدت زمان طولانی با سهولت انجام می شود.

ظهور پارتیشن شیشه ای در آپارتمان‌ها
می‌توان دیوارهای قدیمی را با این محصول جایگزین نمود. اغلب بخشی از اتاق نشیمن یا سالن در مجاورت با دیوار راهرو قرار دارد که استفاده از این محصول می‌تواند جایگزینی مناسب برای گسترش فضای بصری باشد. نصب این محصول در حمام و توالت مشترک هم متداول است. با این اوصاف به‌راحتی می‌توان دیوارهای داخلی آپارتمان را با آن جایگزین نمود. استفاده از نوع طرح دار این محصول که با بهره‌گیری از تکنولوژی خاص طراحی می‌شوند، می‌تواند یک آپارتمان معمولی را در حد یک هتل‌آپارتمان گران‌قیمت، شیک و لوکس نماید. با توسعه فناوری، طراحان نوع جدیدی از این محصول را برای کاربرد داخلی در آپارتمان‌ها ارائه نمودند که بیش‌ازحد محبوبیت یافته است.
پارتیشن شیشه ای در هتل‌ و رستوران‌
طیف وسیعی از استایلهای مختلف این محصول بارنگ‌ها و انواع مختلفی در دسترس می‌باشد که می‌توان آن‌ها را در انواع اماکن نصب نمود. استفاده از شیشه‌های چند جداره برای حفظ عایق صوتی بسیار مناسب است. شما همچنین می‌توانید از آرم شرکت خود برای طراحی آن استفاده نمایید. امروزه در رستوران‌ها نمای ظاهری و داخلی رستوران جدای از دست‌پخت سرآشپز، بیش از هر چیز دیگری موردتوجه قرار می‌گیرد. شیشه یکی از مواد مرسوم در دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود. استفاده از پارتیشن شیشه‌ای در فضای پذیرش رستوران و پیشخوان هتل‌ها طرفداران بسیاری کسب نموده است. شما می‌توانید از این محصول برای طراحی قسمت پذیرش رستوران و یا هتل استفاده نمایید و آن را به طرحی زیبا تزیین نمایید.
پارتیشن شیشه ای سکوریت
آنالیز پارتیشن شیشه ای بر مبنای فریم کاربردی:
فریم‌های پارتیشن شیشه ای در انواع مختلف آلومینیومی و چوبی موجود می‌باشد و بدین ترتیب می‌توان انواع متنوعی ایجاد نمود. شما حتی می‌توانید بر روی کل پانل شیشه‌ای خود طرح و نقش سندبلاست خاصی را به تصویر بکشید. همواره گزینه‌های متنوعی به‌عنوان فریم این محصول ارائه می‌گردد. ترکیب این فریم‌ها و پانل‌های شیشه‌ای باعث می‌شود کاربردی چندمنظوره را داشته باشید. فریم‌های آلومینیومی این محصول با فولاد ضدزنگ و طرح‌هایی زیبا ارائه می‌شود.
قیمت پارتیشن شیشه ای- قیمت پارتیشن
از عوامل تاثیر گذار در قیمت پارتیشن، متراژ که مهمترین عامل می باشد، نوع شیشه مورد استفاده و یراق آلات مورد استفاده می باشد. از عوامل دیگر در تعیین قیمت پارتیشن می توان به فریم دار یا فریم لس بودن پارتیشن شیشه ای می باشد. یراق آلات مورد استفاده یکی از مهمترین عوامل در تعین قیمت پارتیشن شیشه ای می باشند. یراق آلات پارتیشن شیشه ای همانند سایر یراق آلات در دو نوع ایرانی و خارجی که دارای تفاوت کیفت و قیمت می باشند موجود می باشد.
قیمت ها برحسب متراژ کار متغیر می باشند و پس از بازدید کارشناس از محل پروژه و کشیده شدن نقشه اصلی، قیمت واقعی محصولات حساب می گردد.
قیمت پارتیشن شیشه ای
عوامل مهم بر قیمت پارتیشن شیشه ای
جزء اصلی پارتیشن شیشه ای، شیشه سکوریت است متراژ، ابعاد و ضخامت و رنگ شیشه سکوریت نصب شده در پارتیشن شیشه ای شما تاثیر گذارترین موارد بر روی قیمت پارتیشن شیشه ای شماست. طرح های زیبای سندبلاست علاوه بر زیبایی و ایجاد تنوع میتواند دربرگیرنده لوگو ویا نماد تجاری شما نیز باشد که البته بسته به میزان و نوع سندبلاست مورد نظر شما قیمت شیشه پارتیشن شما افزایش می یابد. طراح های متنوع سندبلاست بر روی شیشه های پارتیشن جلوه زیبایی به فضای شما می بخشد، شرکت رامادُر با در برداشتن تمامی امکانات و ابزارآلات بروز سندبلاست شیشه، قادر است برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود، تمامی طراح های سندبلاست مورد نظرشما را بر روی شیشه های پارتیشن طراحی نماید.
نمای شیشه فریم لس

نمای شیشه فریم لس

پروژه نمای شیشه فریم لس موقوفات استان تهران واقع در شهرری میدان نماز نبش گلها
اجرا نمای شیشه ای فریم لس
ابتدا سطح نما توسط پروفیل های فلزی ۴۰*۴۰ با دقت شبکه بندی گردیده و سپس فریم نما در داخل این شبکه ها قرار می گیرد. وجود لاستیک های هوابندی و آب بندی در اطراف فریم و شیشه باعث گردیده سطح نما کاملاً ایزوله گردد. از مزیت های سیستم های فریم لس ظرافت دید فریم نگهدارنده شیشه از خارج و همچنین امکان بهره گیری از باز شو مخفی در نما می باشد. این فریم هم به صورت باز شو و هم به صورت فیکس قابل اجرا می باشد .
خصوصیات نمای شیشه ای فریم لس
ایجاد سطح بصری یکنواخت شیشه
عدم محدودیت رنگ فریم
نصب آسان شیشه
امکان ایجاد سطوح عایق صوت و حرارت
دارا بودن واشر های مخفی جهت آب بندی
امکان اجرا به صورت تمام آلومینیومی
ایجاد مرز جداکننده سازه نما از سازه اصلی

روش اجرا نمای شیشه ای فریم لس :
تهیه نقشه های فاز ۲ با توجه به طرح اولیه
اجرای زیر سازی با استفاده از پروفیل های آهنی
ساخت فریم های آلومینیومی بر اساس نقشه ها و استفاده از برش CNC
قابل ذکر است که کلیه مراحل کار با استفاده از ابزار دقیق کنترل و هدایت می شود.
جهت مشاهده کاتالوگ محصولات نمای شیشه ای فریم لس به دانلود کاتالوگ محصولات مراجعه نمایید.
فریم لسفریم لسفریم لسفریم لس
دیدگاه
موقعیت ما …
توضیح تصویر
پیوندها
بالکن شیشه ای تاشو
پشتیبانی
پنجره های ترمال بریک
پنجره های دوجداره طرح ایتالیا
دانلود کاتالوگ محصولات
ورق آلـومینیوم کـامپوزیت آلـومکس
شیشه بالکن ریلی
توضیح تصویر
دسترسی سریع
1 2 3 4 5  ... 

گروه صنعتی امید